Poszukuję archiwalnych zdjęć Okęcia !

Zagłosuj w budżecie partycypacyjnym od 16 do 26 czerwca!

Co ma powstać w Twojej okolicy w 2016 roku? Zagłosuj na najbardziej Twoim zdaniem potrzebne projekty.
Głosowanie trwa od 16 do 26 czerwca.
Jak zagłosować?
Wybierz dzielnicę (nie musisz w niej mieszkać) - możesz zagłosować tylko w JEDNEJ dzielnicy.
Jeśli Twoja dzielnica jest podzielona na mniejsze obszary, wybierz JEDEN z nich.

Jeśli Twoja dzielnica ma dodatkowo poziom ogólnodzielnicowy, możesz zagłosować i na poziomie ogólnodzielnicowym i w wybranym obszarze lokalnym.

Zastanów się jak rozdysponować kwotę przypisaną do danego obszaru - możesz zagłosować na dowolną liczbę projektów tak, żeby zmieścić się w tej kwocie. Możesz więc np. zagłosować na wiele tańszych projektów lub tylko kilka droższych.

Tutaj można zagłosować na projekty w naszej dzielnicy - https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/voting/taskList?regionId=27

Kto może głosować?

Głosować mogą TYLKO osoby mieszkające w Warszawie - nie trzeba być jednak zameldowanym.

W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Warszawy bez względu na wiek - głosować mogą więc również dzieci i młodzież (w takim przypadku opiekun prawny musi wyrazić zgodę na udział osoby niepełnoletniej w głosowaniu wpisując swoje dane w odpowiednim miejscu w systemie).

Zagłosować mogą też obcokrajowcy mieszkający w Warszawie - WIĘCEJ INFORMACJI

Potwierdź swój głos!

Koniecznie potwierdź swój głos KLIKAJĄC W LINK AKTYWACYJNY, który przyjdzie na Twój adres e-mail - inaczej Twój głos nie będzie ważny. Link aktywacyjny musisz otworzyć najpóźniej do 26 czerwca do godz. 23:59:59. Jeśli nie przyszedł do Ciebie link, sprawdź w zakładkach np. "oferty", "inne". Jeżeli tam też nie ma maila z linkiem aktywacyjnym, napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

UWAGA

Każdy mieszkaniec Warszawy może oddać głos tylko raz! Jeżeli zagłosujesz więcej niż jeden raz (np. zagłosujesz przez Internet i papierowo), wtedy wszystkie Twoje głosy ZOSTANĄ UZNANE ZA NIEWAŻNE. Nie ma też możliwości poprawienia głosu, prosimy więc o uważne wybieranie projektów!
Głosowanie jest jawne. Musisz podać swoje dane: imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania i adres e-mail.
Podany przez Ciebie adres e-mail w głosowaniu może zostać użyty tylko raz!
Głosowanie z wykorzystaniem cudzych danych jest przestępstwem.
Wszystkie elektroniczne karty do głosowania zapisywane są w systemie wraz numerem IP komputera.
Wybrane w głosowaniu mieszkańców projekty zostaną wpisane do budżetu m.st. Warszawy na 2016 rok i wtedy też rozpocznie się ich realizacja.